Hakkımızda

Dijital mükemmelliğin yeni bir boyutunu deneyimleyin.

Kuruluşumuzdan bu yana, tek bir misyonla ilerliyoruz; işletmelerin dijital çağda tam potansiyellerine ulaşmalarına yardımcı olmak. Farklı sektörlerde yüzlerce müşteri ile çalıştık ve büyümeyi destekleyen, katılımı artıran ve değer üreten özel çözümler sunduk.

50+ başarılı proje
100% memnuniyet

vıbe medya

VIBE, marka ve kurumlar için her projede yenilikçi olmayı ve yeni fikirler üretmeyi hedefler, müşterilerinin iletişim sorunlarına efektif ve yaratıcı çözümler sunar.

Temelleri 2016 senesine dayanan VIBE, bugüne kadar bir çok projede yer almış ve bir çok marka ile partnerlik yürütmüştür.

VIBE, partnerlik yürüttüğü markaların pazarını ve rakiplerini analiz eder, sektördeki gelişmeleri ise yakından takip eder. Her zaman güncel ve özgün kalmayı amaçlar.

Misyonumuz

Bir markanın oluşumundan, müşteri geri dönüşlerine kadar bireysel ya da kurumsal yapılanmalarına uzman ekibimiz ve deneyimimiz ile danışmanlık ve prodüksiyon hizmeti veriyoruz.

Vizyonumuz

Instagram başta olmak üzere tüm dijital platformlarda markanız için gidişat planınızı oluşturur, işbirliklerinizi yönetir ve markalaşma yolunuzda danışmanlığınızı üstleniriz.

Çalışmakta Olduğumuz Markalar

Ekibimiz

Teknolojiyi ve tutkuyu işimize entegre ederek dijital başarınızı şekillendiren kişiler ile tanışın.

Utku Cihan KANTAR

Kurucu

Alp TEMEL

Marka Yöneticisi

Harun Can UZAN

İçerik Editörü

Can KÜNGÖR

Kreatif Direktör

Oğuzcan KUZEL

Web Developer

Eren AYDIN

Web Developer

Selimcan Öner

Marka İletişim Yöneticisi

Ceku

Kedi